Lokalizacja: ul. Solskiego 1 , 39-300 Mielec
Rejestracja prywatna: +48 509 352 615
Okulistyka na NFZ: +48 538 531 777

Indiba Activ

Indiba Activ w AlfaMedica

INDIBA® activ to opatentowana, całkowicie bezpieczna i klinicznie sprawdzona technologia regeneracji tkanek, w której przez tryb pojemnościowy lub rezystancyjny, przekazywana jest do komórek energia. To jedyna na świecie technologia wykorzystująca System Proionic®.

Dowiedz się więcej o tej niezwykle skutecznej technologii

INDIBA® activ znajduje zastosowanie w rehabilitacji, ginekologii, stomatologii, weterynarii, medycynie sportowej, medycynie estetycznej, uroginekologii, podczas zabiegów poprzedzających operację jak i po jej przeprowadzeniu.

Unikalna technologia przywraca fizjologiczną aktywność elektryczną komórek, stymuluje komórkową wewnętrzną i zewnętrzną wymianę jonową. Znacząco przyspiesza proces gojenia, zmniejsza odczuwalny ból i skraca czas powrotu do pełnej sprawności.

Jakość, którą stosują na co dzień najlepsi

Terapia Indiba activ przyspiesza proces regeneracji, normalizuje napięcie mięśniowe i zwiększa elastyczność. W stanach zapalnych kości i stawów pomaga w zmniejszeniu bólu oraz poprawie funkcjonalności w porównaniu do samej terapii manualnej. Dzięki zastosowaniu efektu drenażu znacząco zmniejsza stany zapalne i poprawia krążenie redukując retencję cieczy.

Poprzez zwiększenie wymiany jonowej terapia Indiba activ przyspiesza proces regeneracji tkanej, utrzymuje biologię komórek, poprawiając funkcję błony komórkowej i metabolizm komórek. Działa oczyszczająco na organizm zmniejszając, eliminując toksyny i produkty przemiany materii.

lekarze
Lekarze
Two hispanic men physiotherapist and patient having rehab session using dumbbells at clinic
Rehabilitacja
fizjoerapia-indibaactiv
Fizjoterapia
Anti wrinkle surgery. Beauty young woman injection. Facial treatment.
Medycyna Estetyczna
A young woman undergoing a facial radiofrequency face lift treatment. Facial skin care treatment, anti-aging facial rejuvenation. Beauty and dermatology concept.
Odnowa Biologiczna
image

Zarejestruj się:

Zadzwoń i uzyskaj specjalistyczną pomoc

Nieograniczone możliwości leczenia z wykorzystaniem terapii manualnej

Indiba Activ w połączeniu w terapią manualną daje nieograniczone możliwości pracy z pacjentem. Jest niezastąpiona przy leczeniu urazów mięśni szkieletowych.

Przy zastosowaniu tej terapii pacjent jest w stanie zauważyć poprawę stanu zdrowia już po pierwszym zastosowaniu i ma większą szansę szybciej wrócić do pełnej sprawności.

Dzięki zastosowaniu prądu wysokiej częstotliwości 448 kHz przyspiesza metabolizm i zapotrzebowanie na tlen błony komórkowe. Mikrocyrkulacja zostaje podniesiona, czego konsekwencją jest uzupełnienie biostymulacji i dostarczenie niezbędnych elementów do tkanek przyspieszających ich regenerację. Zabieg jest bezbolesny, a pacjent może odczuwać przyjemne ciepło.

Korzyści z zastosowania terapii Indiba activ:

To bezpieczna terapia, wykorzystywana w stanach ostrych. Może zostać rozpoczęta nawet bezpośrednio po wystąpieniu urazu. Dzięki szybkości działania, metoda ta jest wykorzystywana w rehabilitacji sportowej, gdzie czas jest na wagę złota. Pozwala ograniczyć stosowanie środków farmakologicznych podczas leczenia m.in. tak bolesnej rwy kulszowej, ostróg piętowych czy też schorzeń barku.

Terapia Indyba activ należy do bardzo przyjemnych. Jest często wykorzystywana podczas masażów  relaksacyjnych. To narzędzie do poprawy krążenia i regeneracji tkanek, a w konsekwencji do poprawy samopoczucia pacjenta.

Wyjątkowo skutecznie wspomaga leczenie:

Inne skuteczne metody fizjoterapii

Kinesiotaping

Plastrowanie dynamiczne, które ma na celu złagodzenie bólu, poprawę krążenia i odciążenie mięśni...

Fala uderzeniowa

Terapia falą to nieinwazyjna i bezpieczna metoda stosowana w celu zniwelowania przewlekłego bólu...

Mówią o nas...

Bardzo pozytywne odczucia po zabiegach. Dzięki staraniom zespołu problem z ostrogą piętową ustąpił.
Janusz B.
Pacjent
logo_ost
logo_apf
logo_mos
hbsm
fsm