Lokalizacja: ul. Solskiego 1 , 39-300 Mielec
Rejestracja prywatna: +48 509 352 615
Okulistyka na NFZ: +48 538 531 777

Medycyna Estetyczna

/
/
Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna w AlfaMedica

Poprawa wyglądu to problem towarzyszący ludzkości już od starożytności. Od wieków ludzie chcą doskonalić naturalne wdzięki lub po prostu oszukać upływający czas. Medycyna estetyczna pozwala na wyjątkowo skuteczne zabiegi, których efekty często przerastają oczekiwania klientów.

Czym tak naprawdę jest medycyna estetyczna?

Jednym z działów estetologii medycznej jest medycyna estetyczna, której głównym zadaniem jest badanie, pielęgnowanie i przywracanie atrakcyjności fizycznej. Zabiegi wykonywane są tylko przez wykwalifikowanych lekarzy. W większości przypadków mają one charakter mało inwazyjny i służą poprawie wyglądu oraz opóźnieniu procesu starzenia się skóry.

Pojawienie się nowych technik, metod i preparatów powoduje, że bardzo szybko wzrasta popularność medycyny estetycznej. Celem medycyny estetycznej jest zapobieganie i niwelowanie niedoskonałości skóry, w sposób niezmieniający rysów twarzy. Zabiegi maja dać efekt wypoczętej, zrelaksowanej i zadbanej skóry.

Na podstawie wcześniejszego wywiadu wykwalifikowany lekarz identyfikuje problem z jakim przyszedł pacjent, jednocześnie ustalając najlepszą metodę jego eliminacji. Zbyt drastyczna interwencja może doprowadzić do stworzenia sztucznego, nieestetycznego efektu. Na podstawie profesjonalnej wiedzy i doświadczenia nasi lekarze pomogą uzyskać atrakcyjny a zarazem bardzo naturalny wygląd.

lekarze
Lekarze
Two hispanic men physiotherapist and patient having rehab session using dumbbells at clinic
Rehabilitacja
fizjoerapia-indibaactiv
Fizjoterapia
Anti wrinkle surgery. Beauty young woman injection. Facial treatment.
Medycyna Estetyczna
A young woman undergoing a facial radiofrequency face lift treatment. Facial skin care treatment, anti-aging facial rejuvenation. Beauty and dermatology concept.
Odnowa Biologiczna
image

Zarejestruj się:

Zadzwoń i uzyskaj specjalistyczną pomoc

Zabiegi realizowane w zakresie wykonywanej medycyny estetycznej

Poprawa wyglądu zewnętrznego pacjenta to główne zadanie medycyny estetycznej. Przy zastosowaniu substancji wypełniających tj. kwasu hialuronowego czy też toksyny botulinowej poprawia estetykę, wygładza zmarszczki, nadając skórze młodszy wygląd.

W medycynie estetycznej zastosowanie znajduje pilling chemiczny, laseroterapia, jak i zabiegi chirurgii plastycznej. Poprzez połączenie medycyny ze sztuką, pacjent może osiągnąć pożądane efekty, z zachowaniem dbałości o zdrowe i bezpieczeństwo.

Oferta AlfaMedica

Botoks:

Toksyna botulinowa, potocznie zwana botoksem, to substancja wytwarzana przez bakterię Clostridium botulium.

W medycynie estetycznej, botoks zyskuje coraz większą popularność. Wykorzystywany jest głownie do celów terapeutycznych, przy redukcji zmarszczek mimicznych i poprawie wyglądu skóry. Toksyna botulinowa zagłusza sygnały nerwowe mięśni co w konsekwencji prowadzi do ich osłabienia. Jest to rozwiązanie czasowe, które dla utrzymania efektu należy powtórzyć co kilka miesięcy.

Botoks używa się do wygładzania zmarszczek, najczęściej w okolicach oczu, brwi i czoła. Zabieg jest szybki i mało inwazyjny. Ważne by był przeprowadzony przez certyfikowanego lekarza, w celu eliminacji potencjalnego ryzyka wystąpienia powikłań.

Biostymulatory:

Biostymulatory to substancje wykorzystywane do stymulowania naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. Redukują oznaki starzenia poprzez poprawę struktury skóry, jej elastyczność i jędrność. Na podstawie konsultacji ze specjalistą medycyny estetycznej, dopasowany jest biostymulator do indywidualnych potrzeb i cech skóry pacjenta.

Zabiegi z użyciem biostymulatorów należą do mniej inwazyjnych metod medycyny estetycznej. Efekty pojawiają się stopniowo po kilku tygodniach lub miesiącach, często po zastosowaniu serii zabiegów.

Korzystanie z możliwości medycyny estetycznej ma działania profilaktyczne, opóźniające pojawienie się niedoskonałości, poprawia wygląd skóry i znacząco wpływa na samopoczucie pacjenta. Oferuje bogatą gamę zabiegów wspomagających naturalną regenerację i rewitalizację skóry.

Mówią o nas...

Bardzo pozytywne odczucia po zabiegach. Dzięki staraniom zespołu problem z ostrogą piętową ustąpił.
Janusz B.
Pacjent
logo_ost
logo_apf
logo_mos
hbsm
fsm